قوانین مقررات

کاربر محترم لطفا قبل از ایجاد حساب کاربری و استفاده از خدمات سایت و ثبت سفارش , قوانین و مقررات این سایت را به دقت مطالعه بفرمایید. بدیهی است که پذیرفتن و تایید قوانین و مقررات سایت و هرگونه ثبت سفارش از جانب شما کاربر گرامی به منزله آکاه بودن و پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین مندرج در سایت گلوبال گیت با مسوولیت شما می باشد.

 

طرفین قراداد

کاربر: یا مشتری کسی که بر اساس قوانین و مقررات سایت گلوبال گیت عضو گردیده و از خدمات و محصولات سایت استفاده نماید.

فروشنده: سایت گلوبال گیت

 

قوانین کلی

سایت گلوبال گیت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک بوده و حقوق مصرف کنندگان را محترم میشمارد. بدیهی است که شما کاربر ارجمند نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به خود می باشید. همچنین بر اساس شرایط زمان و مکان و بروز قوانین جدید, امکان تغییرات و ویرایش قوانین وجود داشته و در این صفحه به روزرسانی خواهد گردید و شما توافق میکنید که استفاده مداوم از سایت به منزله پذیرش قوانین جدید و بروز شده می باشد. و هیچگونه ادعایی از طرف کاربر مبنی بر عدم اطلاع از قوانین جدید پذیرفته نخواهد شد.

اطلاعات مربوط به ایجاد حساب کاربری می بایست فاقد هرگونه تناقض با اطلاعات واقعی شخص باشد, در غیر این صورت گلوبال گیت می تواند اکانت کاربر را مسدود نماید. برای جلوگیری از این منظور و در جهت تایید و تکمیل اطلاعات و اطمینان از درستی و صحت اطلاعات, گلوبال گیت می تواند در زمانهای مختلفی از کاربر درخواست اطلاعات تکمیلی داشته باشد.

گلوبال گیت حق مسدود کردن حساب های کاربری کاربران را در هر زمان دارا بوده و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نمی باشد و در چنین مواردی تنها گزارشی از دلیل این امر برای کاربر ارسال می نماید و کاربر در این خصوص حق هیچ گونه اعتراضی چه در داخل سایت و چه از طریق مراجع قانونی را نخواهد داشت.

 

حریم خصوصی

گلوبال گیت, اطلاعات خصوصی کاربران را محترم شمرده و در جهت محافظت و و حفظ امنیت آن ,نهایت تلاش خود را بکار خواهد برد. اطلاعات کاربران صرفا در جهت ارايه خدمات بهتر به کاربران, مکاتبه و ارتباط با کاربران و امتیازدهی و پیگیری های احتمالی جهت مطالبات و عودت وجوه به کار گرفته میشود و خارج از کارکرد سایت در هیچ کجای دیگر مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. در صورت هک و یا حمله های سایبری به اطلاعات کاربران که خارج از توانایی محافظتی سایت باشد, گلوبال گیت هیچ مسوولیتی در این خصوص برعهده نخواهد گرفت.

 

شرایط استفاده

اطلاعات درخواستی از کاربر در هنگام ثبت نام : نام و نام خانوادگی , شماره موبایل, ایمیل و آدرس می باشد.

گلوبال گیت هیچ مسسوولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود در زمان وقوع مشکلات ناخواسته و خارج از سطح توقع از قبیل شرایطهای غیر عادی, بلایای طبیعی ,قطعی های کلی اینترنت , خرابی در هاستینگ و هرگونه مشکل دیگر بوجود امده خارج از توان و تعهدات گلوبال گیت نخواهد داشت.

 

شرایط استفاده از کالا

کلیه محصولات ارایه شده از طرف گلوبال گیت, محصولاتی اصل و باکیفیت بوده وسلامت فیزیکی آنها مورد تایید و ضمانت سایت گلوبال گیت می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل و یا خرابی های احتمالی هر کالا پس از 2 روز از زمان تحویل کالا به مشتری , پس از بررسی و با ارایه مستندات مورد قبول از طرف مشتری , قابل رسیدگی و در صورتیکه علت عدم سلامت کالا از جانب گلوبال گیت تشخیص داده شود مشمول خدمات پس از فروش خواهد گردید.

 

زمان تحویل کالا

پس از ثبت سفارش مشتری در سامانه :

سفارشهای تهران که تا قبل از ساعت 12:00 سفارش داده شود در هان روز ارسال میگردد در غیر این صورت سفارشهای بعد از ساعت 12:00 فردای روز کاری ثبت سفارش ارسال خواهد گردید.

سفارشهای شهرستان که تا قبل از ساعت 12:00 سفارش داده شود در همان روز سفارش به پست تحویل داده خواهد شد در غیر این صورت سفارشهای بعد از ساعت 12:00 فردای روز کاری ثبت سفارش به پست تحویل داده خواهد شد.

مدت زمان ارسال کالا به مشتری بعد از ثبت سفارش و تحویل به ارسال کننده بر اساس انتخاب نوع خدمات ارسال از طرف مشتری می باشد.

فیلترها
Sort
display